מן העיתונות

נתניהו אירח את הבכיר האמריקני בסוכתו

ראש הממשלה בנימין נתניהו אירח בסוכתו את מזכיר המדינה של ארה”ב מייק פומפיאו יחד עם השגריר האמריקני, ראש המוסד ובכירים נוספים
http://kore.co.il/viewArticle/56099

עמוס בן גרשום, לע”מ

 

– – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – – –

סכך “קיינעס”:

הסכך הנקי והמוביל שהפך למסורת

 לפני כשני עשורים הגיעה מהפכת הסכך לארץ. מוצר שמשנה לשנה הפך למוצר בסיסי בסוכותיהם של רוב בתי ישראל. מאז עבר הסכך שיפורים ותוספות ברמת הגימור והאיכות וכן בתוספות הנלוות כמו התיק המיוחד וחבילת סיבים בכל אריזה.

השימוש בסכך קיינעס המקורי לסוכה, הוא כבר עניין של מסורת העוברת מדור לדור בקרב הלקוחות, כאשר דור שני של אברכים ובני תורה נותר נאמן למסורת אבות וממשיך להשתמש בסכך הקיינעס הנבחר, של קיינעס המקורי כמובן.

סכך קיינעס המקורי שכבש את השוק והפך למוצר המוביל בכשרות, באיכות ובשירות מבין יצרני הסכך בארץ, יוצא השנה בחבילה של הטבות למזדרזים להזמין את הסכך.

בחברת קיינעס מדגישים כי כל מוצרי החברה עברו תהליך חיטוי מיוחד כנגד תולעים, חיטוי שנעשה בפיקוח של משרד החקלאות תוך התייעצות עם הרב משה ויא  שליט”א המומחה לנושא חרקים. משלחת מכובדת של נציגים מטעם משרד החקלאות סיירו במפעלי החברה יחד עם הרב ויא שליט”א. בסכך קיינעס מציינים שוב שבסוף החג, חשוב לפני שאורזים את הסכך, יש לוודא שהסכך יבש לחלוטין ורק אז לאחסן אותו. לכן מומלץ לעשות זאת בצהרי היום שלאחר החג, וזאת לאחר שהסכך התייבש לחלוטין. הקפדה של אחסון נכון תשמור על הסכך לאורך שנים, מבטיחים בחברת “קיינעס”. 

Call Now Button